Новини
Заспокійлива сіль для ванни

М'язовий релаксант, розслаблює тіло і розслабляє м'язи, напруга повсякденному житті.

Догляду тандем для особи

PRIMER OIL живить чутливу і суху шкіру, прибирає лущення і заповнює дрібні зморшки.

Масло від розтяжок

У цій баночці ми зібрали самі корисні і багаті за своїм складом інгредієнти, які ідеально ...

Масло ши для волосся

У цій баночці ми зібрали самі корисні і багаті за своїм складом інгредієнти, які ідеально ...

Інтернет-магазин


Інтернет-магазин - інтернет-магазин, що торгує товарами в інтернеті. Дозволяє користувачам сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати та доставку замовлення в мережі Інтернет.

Вибравши необхідні товари або послуги, користувач зазвичай має можливість тут же на сайті вибрати метод оплати та доставки. Своим рождением первые системы и методы электронной коммерции обуславливают появи технологий автоматизации продаж и внедрения автоматизированных систем управления корпоративными ресурсами. У 1960 році американські компанії American Airlines та IBM приступають до створення системи автоматизації процедур резервування місць на авіарейси.

Таким чином, система SABER (Semi-Automatic Business Research Environment) робить повітряні перевезення більш доступними для ряді пасажирів, допомагаючи їм орієнтуватися в тарифах і рейсах, кількість яких постійно росте. За счёт автоматизації процесу розрахунку тарифів при резервуванні місць знижується вартість послуг. Це являє собою самий перший досвід створення системи електронної комерції.

Найбільш динамічний ринок електронної комерції розвивається протягом останніх 20 років, що обумовлено швидким зростанням кількості інтернет-користувачів, збільшенням впливу соціальних мереж та інших інтерактивних онлайн-платформ, динамічним розвитком систем електронних платежів та переходом провідних гравців ринку на нові технологічні платформи для електронної комерції ( від Web 1.0 до Web 2.0, далее до Web 3.0).